O mně

Fyzio a masážní studio

Bc. Kateřina Stejskalová Perglová
fyzioterapeutka

Studio

Jmenuji se Kateřina Stejskalová Perglová, vystudovala jsem VŠ Ilony Mauritzové v Plzni, obor fyzioterapie.
V lednu 2008 jsem se rozhodla kromě fyzioterapie věnovat masážím, relaxaci a regeneraci. Absolvovala jsem několik kurzů masáží ve školících centrech v ČR a otevřela si studio kde aplikuji fyzioterapii a masáže.

Co je fyzioterapie:

Fyzioterapie je obor zdravotnických činností zaměřený na diagnostiku a terapii funkčních poruch pohybového systému. Prostřednictvím pohybu a dalších fyzioterapeutických postupů cíleně ovlivňuje funkce ostatních systémů včetně psychických. Předmět oboru fyzioterapie se uplatňuje ve všech subsystémech péče o zdraví – v oblasti podpory a výchovy ke zdraví, v prevenci, v léčebné péči, v rehabilitaci. Diagnostické postupy vedou ke stanovení terapeutického plánu, ergonomického poradenství.

Studio je moderně zařízeno, je zde možnost sprchy, čisté osušky, ručníky, prádlo, polohovací stůl. Masáž je doprovázená relaxační hudbou, osvětlením svíček a éterickými oleji. K masáži jsou používány oleje od firmy Saloos a nově od firmy ATOK.

Certifikáty:

Certifikát - Vojtova metoda Certifikát - Vojtova metoda Osvědčení - aplikovaná kineziologie Certifikát - baňkování Certifikát - čokoládová masáž Diplom Certifikát - masáž horkými kameny Osvědčení - manuální terapie podle Mojžíšové Osvědčení - fyzioterapie Osvědčení - léčba idiopatické skoliózy metodou aktivní segmentální centrace Živnostenský list Osvědčení - Manuální terapie